Як отримати румунське громадянство?

Вся правда про Європу: міфи і реальність

22 Бер
Румунським паспортом

Вся правда про Європу: міфи і реальність

Інтернет, телебачення розповідають суперечливими фактами про Європу. Багато людей не мають правильного уявлення про те, як йдуть справи в ЄС насправді. Пропонуємо вашій увазі найпоширеніші міфи про життя в Євросоюзі.

 

Міф 1. В Європі ненавидять Україну

 

Насправді, їх не більше, ніж в інших країнах. Наприклад, в католицькій Іспанії введені суворі покарання за демонстрацію одностатевої любові на очах у дітей. Відомі паради-це в більшості випадків розвага традиційно орієнтованих людей. Єдина відмінність від України-вимога шанобливо ставитися до будь-яких меншин.

 

Міф 2. В Європі процвітає наркоманія

 

У Барселоні дозволено вирощувати марихуану для особистого споживання, але за куріння в громадському місці накладаються серйозні штрафи. Поширення наркотиків в ЄС жорстко переслідується і карається тюремними термінами. В Європі активно лікують наркозалежних-багато різних клінік з високим рівнем медичного обслуговування. У України наркоманів не менше, але немає якісної допомоги людям із залежністю.

 

Міф 3. У Європі панує страшна криза

 

Так можуть думати тільки ті, хто особисто не був в ЄС. Навіть якщо в окремих країнах і спостерігається періодичне падіння економіки, воно виражається в зниженні середніх зарплат з 2 до 1-1,5 тис.євро, що в порівнянні з українськими зарплатами — величезні гроші. Ціни в магазинах при цьому завжди в 2-3 рази нижче, ніж в Україні, пільги та допомоги легко оформити і отримати.

Мінімальна пенсія в Європі-600 євро, Середня-до 1200 євро. Нафти з газом немає, тому активно виробляються товари.

 

Міф 4. Європейці носять китайський і американський одяг

Це не так. Англійці віддають перевагу британській класиці, в Німеччині цінують німецьку якість, іспанці носять Іспанське і т.д. у китайських і американських речах ходять переважно мігранти.

 

Міф 5. У Європі багато чорних мігрантів і мусульман

Це так, але не скрізь. Тільки у великих містах. В Іспанії мігрантів стає менше. І в будь-якому випадку, чорних і мусульман в Європі менше, ніж в Росії.

 

Міф 6. Дуже високі ціни

Цей міф розвінчується дуже швидко при відвідуванні будь-якого супермаркету. Наприклад, в Іспанії молоко коштує до 0,9 Євро, Риба і м’ясо — до 5 євро за кіло, курка — до 3 євро. Дуже дешеві фрукти і сир. Одяг на розпродажах недорогий: черевики — від 25 євро, пальто і куртки — від 100 євро.

 

Міф 7. Відсутність демократії в Європі

Антична філософія виступає в якості кращої форми правління-демократичного режиму. Нікого не карають за мітинги на вулицях і т.д. з малих років в Європі привчають до цінності самостійного вибору і відповідальності за нього.

 

Міф 8. У Європі бездуховні люди

У повсякденному житті духовність проявляється в громадянській позиції-допомагати людям у всіх ситуаціях привчають з малих років. Нерідкі розповіді про те, як на ринку всі кидаються допомагати збирати розсипалися з пакета фрукти, як охоче пояснюють дорогу до потрібного місця. Європейці – дуже доброзичливі. Що стосується духовності, то вони ходять до церкви. Причому у них можна поставити свічку безкоштовно, а можна заплатити за це будь — яку суму-в цьому і демократія, і духовність Європи.

 

Читати також: Отримати громадянство Румунії

 

Міф 9. Погана екологія і відсутність натуральних продуктів

 

Дійсно, ті продукти, що везуть з Китаю, можуть бути поганими за якістю. Але, в основному, люди намагаються купувати товари з місцевих фермерських господарств. Що стосується екології, то вона не гірша за російську. Тут є країни з морським узбережжям, відсутністю підприємств, заводів, що саме по собі позитивно позначається на екології. На заводах же використовуються потужні дорогі системи фільтрації викидів.

Як бачите, Європа-цивілізована. І шквал негативу в ЗМІ, соціальних мережах анітрохи не применшує бажання і завзяття людей поїхати в Європу.

Жити в ЄС добре і комфортно, особливо — маючи на руках відповідний паспорт.

Найлегше замовити у нас і отримати паспорт громадянина Румунії, який дасть необмежені права в Євросоюзі. Дізнайтеся подробиці прямо зараз.

Напишіть відповідь або коментар